KONST / Litografier / Färglitografi 15307005
nr 1530 7005
Färglitografi
Anders Appelquist. Signerad, numrerad 211/360, AIK 100 år. Färglitografi. Bladets mått: 63x47, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:26:39
100 kr
150 kr